Web Tasarım Ankara

 MEHMET ÖZTÜRK

1954 Kırıkkale doğumludur. Lisans öğrenimini A.Ü. Eğitim Bilimleri Fakültesinde, Yüksek lisansını Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde, Eğitimde Psikolojik Hizmetler ana bilim dalında tamamladı.

Değişik illerde 3 yıl sınıf öğretmenliği, Maliye Bakanlığında 5 yıl süreyle vergi memurluğu ve eğitim uzmanlığı görevinde çalıştıktan sonra 1985 yılında Milli Eğitim Bakanlığı Çıraklık ve Yaygın Eğitim Genel Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandı. Kendi isteğiyle emekliye ayrıldığı 2000 Yılı Ocak ayına kadar bu görevde kaldı.

Devlet hizmetinden emekliye ayrıldıktan sonra özel eğitim alanında çalışmalarını grişimci ve yönetici olarak sürdürdü.

Halen Keçiören Etlikt’te faaliyet göstermekte olan; iki ayrı özel öğretim kurumu bulunuyor.

Bir dönem Ankara Ticaret Odası (ATO) Eğitim Öğretim Meslek Komite (46. Komite) Başkanlığı yaptı, Halen bu meslek komitesinin üyesi olarak görev yapıyor. Bir dönem Özel Özel Eğitim Kurumları Derneği yönetim kurulu başkanlığı yaptı. Ankara’da değişik sivil toplum kuruluşlarında üye ve yönetici olarak çalıştı.

Evli ve 4 çocuk babasıdır.

Yorumlar


Hizmet
Bu kurumda sınıf öğretmeni olarak öğrencilere faydalı olmak isterdim.Mehmet Hocanın tecrübe sahibi olduğunu görüyorum.Başarılarının devamını bekliyorum.Tarih: 10.02.2015 Yazar: Hasan Yıldız
başarı
Okulumuzun çok başarılı olacaına inanıyorum. Bütün milletimiz ve ümmet-i Muhammed yıllardır zafere,başarıya hasret.aman dikkat.hocalarımıza ve öğrencilerimize başarılar diliyorum. Tarih: 19.09.2014 Yazar: osmanogutcu