Web Tasarım Ankara

 Peygamber efendimizin (s.a.v.) kutlu doğumları münasebetiyle düzenlenen etkinliğimizi, Okulumuz öğrencileri, öğretmenleri, velilerimiz ve davetli diğer katılımcılarla birlikte icra ettik. Diyanet İşleri Başkanlığının 2017 yılı Kutlu Doğum Haftası için belirlediği “Güven” teması üzerine kurgulanan programımızın içeriğinde; Kur’an-ı Kerim tilaveti, ilahiler, ezgiler sema ve tiyatro gösterileri ile günün anlam ve önemine ilişkin konuşmalar yer almıştır. Öğrencilerimizin oldukça içten ve başarılı bir şekilde ortaya koydukları etkinlikler, katılımcılar tarafından büyük beğeni toplamıştır.
Programın gerçekleştirilmesinde üstün gayret ve çabaları bulunan öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür eder, hazırlanma ve icra aşamasında bizleri yalnız bırakmayan velilerimize şükranlarımızı sunarız.
 
Tertiplediğimiz bu programın; okyanusta damla misali de olsa, kalplerimizde manevi bir uyanışın oluşmasına, Peygamber efendimizin (s.a.v.) sünnetinin hayatımızda yol gösteren bir kandil olmasına ve O’nun bize öğrettiği İslamî prensiplerin zerrelerimize kadar hayatımıza aksederek dünya ve ahiret mutluluğumuza vesile olmasını diliyoruz.
 
Hz. Peygamberimizin kutlu doğumu hepimize güzellikler getirsin.
Fotoğraflar
Yorumlar


Hiç Yorum Yapılmamış. İlk yorumu siz yapın...